Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

studio-singa 

Jungmannova základní škola Beroun - s učiteli po 3. skupině 2. 6. 2014

41 fotek 2.6.2014 - zobrazení
2. 6. 2014 - Beroun, Jungmannova základní škola v Berouně
ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická, katedra telekomunikační techniky https://comtel.fel.cvut.cz/cs/domu uspořádala návazně na projekt "Popularizace vědy a výzkumu na ČVUT v Praze" http://go2fel.cz ve spolupráci s Jungmannovou základní školou v Berouně
přednášku Ing. Petra Ondráčka, CSc. "NON STOP PLAVBA" o jeho plavbě oceány kolem světa na plachetnici "SINGA" a o způsobu spojení se světem - Satelitní komunikace a optimalizace přenosu dat (Satellite communication and data transfer optimisation).

Přednáška byla uspořádána pro tři skupiny žáků Jungmannovy základní školy v Berouně. Ve všech skupinách vyslechli se žáky přednášku i ředitel školy Mgr. Ivan Souček (též učitel zeměpisu) a další učitelé. Někteří se podle svého rozvrhu vystřídali tak, aby vyprávění mořeplavce mohli vyslechnout celé.

Po skončení přednášky s Petrem Ondráčkem diskutovali o jeho zážitcích z plavby a poděkovali za velice působivý výklad a popularizaci technického vzdělání. V albu je zachycena diskuse s Mgr. Zemanovou, která je též výchovou poradkyní Jungmannovy základní školy a která se svými žáky připraví pro berounská média reportáž.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron