Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

studio-singa 

Jungmannova základní škola Beroun - s RNDr. Janem Maňákem 2. 6. 2014

13 fotek 2.6.2014 - zobrazení
2. 6. 2014 - Beroun, Jungmannova základní škola v Berouně
ČVUT v Praze, Fakulta elektrotechnická, katedra telekomunikační techniky https://comtel.fel.cvut.cz/cs/domu uspořádala návazně na projekt "Popularizace vědy a výzkumu na ČVUT v Praze" http://go2fel.cz ve spolupráci s Jungmannovou základní školou v Berouně
přednášku Ing. Petra Ondráčka, CSc. "NON STOP PLAVBA" o jeho plavbě oceány kolem světa na plachetnici "SINGA" a o způsobu spojení se světem - Satelitní komunikace a optimalizace přenosu dat (Satellite communication and data transfer optimisation).

Přednáška byla uspořádána pro tři skupiny žáků Jungmannovy základní školy v Berouně. Tato berounská škola spolupracuje s týmy katedry telekomunikační techniky FEL ČVUT v Praze a aktéry služeb zaměstnanosti a vzdělávání pro osoby s disabilitou berounského okresu, zejména s Atelier Svatopluk, o.p.s. v Litni.
Pro příští rok se připravuje projekt zapojení žáků školy do dokumentace Města Beroun (v předstihu pro využití k 750. výročí města).

Ve druhé skupině vyslechl se žáky přednášku i RNDr. Jan Maňák, pro kterého bylo vytvořeno chráněné pracovní místo fotografa a pracovníka pro tvorbu turistických tras a produktů. Ten využil cesty do Berouna na další dokumentaci města v jarním období k vyslechnutí přednášky Petra Ondráčka.

Protože Honza Maňák je původní profesí specialista na meteorologii a kartografii a je vášnivý turista, po skončení přednášky s Petrem Ondráčkem diskutoval o jeho zážitcích z plavby a požádal jej o lokalizaci některých míst.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron